Walne Zebranie – sprawozdawcze Członków Związku Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Warszawa Bielany


14 marca 2024 r.

W dniu 14 marca 2023 roku odbyło się coroczne Walne Zebranie Członków Związku Dużych Rodzin Trzy Plus Koło Warszawa Bielany – sprawozdawcze. Zebranie odbyło się online w aplikacji Teams.

 

Podczas zebrania omówiliśmy wszystkie bardzo liczne działania zrealizowane w 2023 roku oraz przygotowaliśmy sprawozdanie z działalności Koła za 2023 rok. Rozmawialiśmy też na temat działań, jakie może zrealizować Koło w 2024 roku. 

Wiosna to bardzo dobry czas na optymistycznie spojrzenie w przyszłość i podejmowanie nowych wyzwań. Zaraz po Walnym Zebraniu przewodnicząca Anetta Sitkiewicz będzie reprezentowała nasze Koło na wiosennym SOK - u w Lublinie. a w ciągu roku, jeśli uda się pozyskać odpowiednie fundusze, jest pomysł zorganizowania spływu kajakowego i spacerów po Warszawie z przewodnikiem. Chcielibyśmy też powtórzyć spotkanie świąteczne i spotkanie integracyjne przy grillu dla aktywnie działających członków Koła, a także powrócić do pomysłów, których z różnych powodów nie udało się zrealizować w ubiegłym roku.

Miejmy nadzieję, że uda się nam zrealizować wszystkie plany!

 

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter