Tomaszów Mazowiecki gospodarzem XII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin


15 lutego 2024 r.

Z wielką radością ogłaszamy, że miasto Tomaszów Mazowiecki będzie gospodarzem tegorocznego Zjazdu Dużych Rodzin. Podpisanie oficjalnego porozumienia odbyło się 29 stycznia, zapowiadając trzydniowe spotkanie rodzin z całej Polski, które rozpocznie się 31 maja i potrwa do 2 czerwca.

Zjazd Dużych Rodzin to wyjątkowe wydarzenie. Tegoroczny odbędzie się pod hasłem Miłość, Szczęście, Bezpieczeństwo - Rodzina TO MA - Tomaszów Mazowiecki 2024. Spotkanie to będzie nie tylko okazją do integracji, ale także do podkreślenia znaczenia rodziny w budowaniu silnego społeczeństwa.

Pierwszy Zjazd Dużych Rodzin odbył się w Grodzisku Mazowieckim w 2013 roku, a następnie spotkania te  kontynuowano w miastach takich jak Lublin, Łowicz, Gniezno, Nysa, Szczecin i Lubartów. Każdy z tych Zjazdów charakteryzował się ciepłym przyjęciem rodzin i tworzeniem trwałych więzi między gospodarzami a gośćmi.

Organizatorem Zjazdu jest Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus” we współpracy z miastem - gospodarzem. Zjazd to nie tylko okazja do zabawy i integracji, ale także do rozmów na ważne tematy ekonomiczne i polityczne z udziałem znaczących postaci życia publicznego. "Każde spotkanie to również szansa na rozwój osobisty i budowanie zdrowych relacji rodzinnych" podkreśla Radosław Waszkiewicz, prezes Zarządu Związku Dużych Rodzin.

Prezydent miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, w czasie podpisania porozumienia, powiedział: "Myślimy o rodzinie od podstaw; zaczynając od żłobka, a kończąc na jesieni życia. Mamy nadzieję, że nadchodzący Zjazd będzie okazją do wymiany doświadczeń i słuchania, w jakim kierunku należy się rozwijać, by być miastem jeszcze bardziej przyjaznym rodzinom."

Już nie możemy doczekać się na to spotkanie z Wami! Zapiszcie sobie tą datę w kalendarzu i widzimy się w Tomaszowie Mazowieckim!

Do zobaczenia!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter