XXI Spotkanie Oddziałów i Kół przeszło do historii...


22 października 2023 r.

To był fantastyczny czas!

 

Rozpoczęliśmy konferencją prasową, prezentującą raport „Linii 3 Plus”. Potem nasz dyrektor Karol Grabiec przedstawił prezentację o projektach, w których uczestniczy Związek Dużych Rodzin 3 Plus. Następnie Irena Jeśmanowicz zobrazowała nam działania ZDR na arenie międzynarodowej, w tym rezultaty programu Erasmus 2023.
Nie obyło się bez niespodzianek. Dla uczestników SOKu przygotowaliśmy spotkanie z influencerami. Sześć wspaniałych kobiet opowiadało o rodzicielstwie, radościach i wyzwaniach z nim związanych, obalając przy tym stereotypy dotyczące dużych rodzin. Katarzyna Sierakowska @pani_kasia_po_godzinach, Joanna Bogieczyk @joannabogielczyk, Joanna Rułkowska @prawomamy, Karolina Guzik @karolina_karo_guzik, Aleksandra Rygiel @wiecej_was_matka_nie_miała, Katarzyna Giska @inzynier_kasia oraz Dominika Luch @a.nie.wygladasz dziękujemy za Waszą obecność!
W drugiej części spotkania Michał Senk opowiadał o tym, jak być dobrym liderem. Jakie cechy ma dobry przywódca, jak go w sobie odnaleźć, jak współpracować z innymi. Wierzymy, że ta wiedza będzie przez nas wykorzystywana w praktyce.
Nie mogło również zabraknąć prezentacji kół. Dziękujemy kołom z Wadowic, Częstochowy i Żyrardowa za wspaniałe prezentacje. Pokazujecie, że już jesteście prawdziwymi liderami, którzy budują lokalne społeczności.
Nasze KDSkizrobiły warsztaty burzy mózgów, po których uczestnicy nie chcieli przerwać rozmów i wymiany myśli.  Lilianna Sicińska, Renata Walaszczyk i Sylwia Skóra, dziękujemy. Jesteście niezastąpione. Ogromnie żałujemy, że nie było z nami Bożena Pietras, ale co się odwlecze… 
I na koniec ogromne podziękowania dla tych, które zadbały o to, żeby wszyscy czuli się dobrze - Agnieszka Korpowska i Agata Grzelak jesteście duetem, na miarę największych konferencji.  I Sylwia Skóra – Twoja konferansjerka kiedyś zostanie doceniona i dostaniesz zaproszenie do własnego stand up-u.
I oczywiście dla Zarządu - za ubogacenie tego spotkania swoją obecnością. Agata Arciszewska, Radosław Waszkiewcz, Łukasz Wojdak oraz Andrzej Wach - dziękujemy.
Do zobaczenia na następnym SOKu!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter