Relacja z pikniku „Żegnaj lato na Bielanach”


2 września 2023 r.

W dniu 2.09.2023 odbył się piknik „Żegnaj lato na Bielanach”, podczas którego mieszkańcy dzielnicy hucznie pożegnali lato uczestnicząc w licznych atrakcjach przygotowanych przez Dzielnicę Bielany i jej partnerów.

Nasze Koło w osobach Anetta Sitkiewicz, Agnieszka Danowska z córką Martą i Anna Dziubińska, oprócz promowania KDR, zapewniło atrakcje dla dzieci, takie jak rysowanie, malowanie buziek, tatuaże i kolorowe warkoczyki.

Do naszej artystki Marty od razu ustawiła się długa kolejka. Dzieci nie pozwoliły jej na żadną przerwę ani na zakończenie pracy w zaplanowanym czasie.

Nie mniejszą popularnością cieszyły się kolorowe warkoczyki. Robienie warkoczy nie jest takie proste i zajmuje dużo czasu, dlatego potrzeba było wielu rąk do pracy i wszystkie musiałyśmy się nauczyć tej trudnej sztuki. Niestety, było nas i tak za mało (albo chętnych za dużo), więc niektóre mamy nam pomagały, a na koniec dziewczynki zabierały na wynos kolorowe włosy, żeby samodzielnie zrobić sobie warkoczyki w domu.

Dzieciom podobały się też naklejane tatuaże, których wykonanie było na szczęście proste i szybkie. Nie zabrakło też smacznego słodkiego i słonego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i dobrą zabawę, a burmistrzowi za udostępnienie namiotu!

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter