Linia 3plus


Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus" prowadzi telefon dedykowany rodzinom wielodzietnym. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 732 988 451 w poniedziałki w godz. 12.00-14.00, w czwartki w godz. 10.00-14.00 oraz w piątki w godzinach 14.00-16.00 i 17.00-19.00 Można również pisać na: linia@3plus.pl. Porozmawiamy, doradzimy, pomożemy. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Nie jesteś sam!

Zapraszamy do kontaktu osoby mające potrzebę porozmawiać w sprawach rodzinnych, małżeńskich czy wychowawczych. W sytuacji doświadczania kryzysów życiowych lub emocjonalnych.

Potrzebę wsparcia ze strony instytucji. Postaramy się doradzić gdzie i jakiej pomocy najlepiej szukać (w sprawach pomocy socjalnej, psychologicznej, materialnej czy prawnej).

Zachęcamy również do kontaktu, jeśli chcą podzielić się Państwo z nami swoim doświadczeniami związanymi z wielodzietnością czy działalnością kół ZDR. Prosimy również o zgłaszanie sytuacji, w której byliście  spotkali Państwo świadkami dyskryminowanie rodziny wielodzietnej.

 • Poczułeś się bardzo źle oceniony przez członka dalszej rodziny. Nie wiesz, co o tym myśleć, jak się zachować. Zależy Ci na utrzymaniu dobrych relacji z dalszą rodziną, ale nie chcesz być traktowany w ten sposób.
 • W Twoim życiu wszystko się układa, możesz powiedzieć, że jesteś zadowolony ze swojego życia, ale jakieś nagłe zdarzenie burzy Twój spokój.  
 • Zauważyłeś, że Twoje dziecko, współmałżonek potrzebują wsparcia, którego nie jesteś w stanie mu dać. Wspólnie znajdziemy adekwatną pomoc.
 • Jesteś przytłoczony ilością obowiązków - czujesz się niezrozumiany.
 • Zaobserwowałeś wokół siebie innowacje w działaniu w swoim miejscu zamieszania lub widzisz jakieś problemy. Chciałbyś się tym podzielić lub to zmienić, ale nie wiesz od czego zacząć. Szukasz osób, z którymi mógłbyś wejść we współpracę.
 • Członek potrzebuje specjalistycznej pomocy (rehabilitacji, psychologa, zajęć dodatkowych), a w Twojej okolicy nie ma takiej oferty.
 • Widzisz w swoim otoczeniu wykluczenie rodzin wielodzietnych. Masz problemy z urzędnikami, pomocą społeczną lub służbą zdrowia.

Zapraszamy! Przy telefonie (732 988 451) dyżurują:

 • Aleksandra Januszewicz - psychoterapeuta, doradca do spraw rodziny, zajmuje się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, terapią rodzin oraz terapią par. Dyżuruje w piątki w godz. 14.00-16.00.
 • Judyta Kruk - politolog, mediatorka, trenerka komunikacji w małżeństwie, swoje doświadczenia w pracy z rodzinami zdobywała w organizacjach pozarządowych. Rzecznik Związku Dużych Rodzin "Trzy Plus" Dyżuruje w czwartki w godz. 10.00-12.00.
 • Jakub Panek - psycholog, trener umiejętności psychospołecznych, w swojej pracy zajmuje się młodzieżą i dorosłymi. Dyżuruje w piątek w godz. 17.00-19.00. 
 • Katarzyna Malinowska - pedagog, socjoterapeuta, mediator rodzinny, certyfikowany edukator
  pozytywnej dyscypliny. Dyżuruje w poniedziałki w godz. 12.00-14.00.

Konsultacje są możliwe także poprzez kontakt mailowy: linia@3plus.pl

Odpiszemy!

Aplikacja KDR

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1,5 procent
Newsletter